• Kırıkkale, Türkiye
  • 26/09/2022

Kırıkkale Terziler, Konfeksiyon, Trikotaj ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Alper Alpaslan üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek istek ve taleplerini dinliyor.

Yaklaşık 500 üyesi bulunan Terziler, Konfeksiyon, Trikotaj ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Alper Alpaslan üyelerini tek tek gezerek sorunlarını dinliyor.  Geçtiğimiz gün pazarcı esnafı ile bir araya gelen Alpaslan, esnaf ve sanatkarların sorun ve şikayetlerini not alarak çözüm üretmek için gerekli girişimlerde bulunuyor.

Göreve geldiği günden bugüne kadar üyelerini yalnız bırakmayan Başkan Alparslan, “Kırıkkale’de geçimini terzilik, konfeksiyon, trikotaj ve tuhafiyecilik ile sürdüren üyelerimizin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Her ne sorununuz olursa olsun bizi bulmanız yeterli olacaktır” diyerek hayırlı işler temennisinde bulundu. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren üyeler ise, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Göreve geldiği günden bugüne kadar bizleri yalnız bırakmadı. Her bir sorunumuz ile yakından ilgilenip, çözüm arayışı içerisinde. Ben sizlerin aracılığı ile Başkanımız Sayın Alper Alparslan’a teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.