• Kırıkkale, Türkiye
  • 02/12/2022

Haber sitemizde bugün imtiyaz sahibemiz tarafından kaleme alınan “Ak Parti’de Poker Masası Kuruldu” başlıklı köşe yazısına istinaden Milletvekili Ramazan Can arayarak, yazının belli kısmını tekzip ederken bir takım yeni açıklamalarda bulundu.

Can; ASKON’a yapılan atamaya hiçbir şekilde müdahil olmadığını belirtirken, araya girerek referans olan Milletvekilinin kendisi olmadığı gibi arayanın kim olduğunu da bilmediğini belirtti. Ayrıca “eğer görüşüm alınsaydı, Savaş Geyik ile hem teşkilat hem de temsil makamları olarak anlaşamadığımızı ve uyum içerisinde çalışamayacağımızı söylerdim” dedi.

Savaş Geyik’in Nuh Dağdelen’in İl Başkanı olduğu dönemde kilit parke işletmesi olan ve Belediyelere iş yapan biri olarak, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olmasını doğru bulmadığını dönemin İl başkanına ilettiğini ekledi. İletişimlerin iyi olmadığını belirtti.

Eski İl Başkanı Nuh Dağdelen ile her ne kadar siyaseten yol arkadaşlığı etmiş olsalar da, şu an her hangi bir temasının bulunmadığını, mevcut İl Başkanı Kaplan ile çalışmaktan çok mutlu ve memnun olduğunu, Kırıkkale Ak Parti Kurucu İl Başkanı ve bunca yıllık vekilliği ve dolayısıyla emeği olan biri olarak Kaplan’a Kırıkkale Teşkilatını gönül rahatlığıyla emanet edebileceğini sözlerine ekledi. Uyum ve Birliktelik konusundaki satırların da gerçeği yansıtmadığını, gayet huzur ve uyum içerisinde birlikte hareket ettiklerini söyleyerek, yazılan köşe yazısını tekzip etti.

Author

bozkurt_eray89@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir