AKYÖN; BİZİMLE KIRIKKALE KAZANACAK

Yerel seçimlerin en çok konuşulan isimlerinden Bahattin Akyön, AK Parti’den Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını yaptı.

  • Siyaset
  • 22 Kasım 2023
  • 10:40
AKYÖN; BİZİMLE KIRIKKALE KAZANACAK

GÖNLÜMÜZ HALKA AÇIK 

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı ve Eski Cidde Basın Ateşesi Bahattin Akyön, AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Parti binasında başvurusu İl Başkanı Engin Pehlivanlı tarafından alınan Akyön, yapacağı çalışmalarla alakalı bilgi verdi. Akyön "Bir Kırıkkale sevdalısı olarak bu işe başladık. Belediyecilik kitabını yazanlardan biri olarak bu işe talip oldum. Gönlümüzü halkımıza her vazifede açtık. Kırıkkale damgasını 8 ilin her bölgesinde hisseden bir organizasyon yaptık. Kırıkkale ayrıştıran değil bir araya getiren abi görevini her yerde yaptık. Kırıkkale halkına hizmet için takip olduk. Kırıkkale hiç kimsenin hayatında görmediği bir belediyecilik anlayışına tabi olacak. Bunu tecrübelerimiz ile yapacağız.” dedi. 

SORUN YOK ÇÖZECEK ADAMA İHTİYAÇ VAR 

Akyön “Kırıkkale’nin sorunu yok çözülmesi gereken, işlere sahip çıkacak Erbakan'ın, Erdoğan'ın ocağında yetişmiş bir adama ihtiyacı var. İnşallah bizimle Kırıkkale kazanacak. Sizler kazanacaksınız.” ifadelerini kullandı.  Akyön'e başarılar dileyen Pehlivanlı;  Bahattin hocamı eskiden beri tanıyoruz. Allah gönlüne göre versin. Çıktığı yol hayırlı olsun.“ şeklinde konuştu. 

İlginizi Çekebilir

İSTANBUL'UN FETHİNİN 571.YILI İÇİN İSLAMİ DEĞERLER KÜLLİYESİNDE PROGRAM DÜZENLENDİ.

İlginizi Çekebilir

DOLANDIRICILARA GEÇİT YOK

İlginizi Çekebilir

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

89787

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER