AKYÖN MESAJ YAYINLADI

AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı Bahattin Akyön, adaylık süreci ve sonrası ile ilgili açıklamada bulundu.

  • Siyaset
  • 18 Ocak 2024
  • 15:10
AKYÖN MESAJ YAYINLADI

YENİ SÜREÇ BAŞLADI 

Akyön açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili Kırıkkaleli hemşerilerim,

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için 2 Kasım’da başlayan sürecin ilk aşaması, Kırıkkale’mizin adayının açıklanmasıyla bugün için sona ermiştir. Bundan sonrasında sandığa kadar geçecek yeni bir süreç başlayacaktır. 

Bildiğiniz üzere siz değerli hemşerilerime hizmet etmek adına, AK Partiden Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulundum. Bugüne kadar şehrime ve hemşerilerime bir eser bırakıp, bürokrat, diplomat ve spor adamı olarak verdiğim hizmetleri bir başka boyutta sürdürmek, doğup büyüdüğüm, baba ocağım, ana yurdum olan Kırıkkale’ye daha fazla hizmet etmek istedim.Aday adaylığı sürecinde siz değerli hemşerilerimden yoğun ilgi gördüm. Bana her anlamda destek oldunuz. Sevdiniz, saydınız, bağrınıza bastınız.”

KUTLU YARIŞ 

“Ancak demokrasi, kutlu bir yarıştır ve çok aday adayı olsa da bir aday seçilecektir. Partimizin adayı belirlenmiş, yarışın yeni safhası başlamıştır. Centilmence sürdürdüğüm, kul hakkına riayet ederek yürütmeye çalıştığım, kimseye iftira atmadan, yalan söylemeden, ölü eti yemeden, edebimle aday adaylığım sürecinde yoğun ilgi gösteren siz hemşerilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Yoğun geçirdiğimiz bu süreçte Allahın rızasını gözettik, kalplere girmeye çalıştık. Bilmeden bir hatamız olduysa, affola… Rabb’imden hayırlısını diledik. Hangi isim ve makam adı altında olursa olsun, sizlerin içinden çıkmış bir insan, bu memleketin evladı olarak yine sizlere hizmet etmeyi sürdüreceğim.”

BAŞARILAR DİLİYORUM

“Önümüzdeki süreçte, belediye başkan adayları, meclis üyeleri ve muhtar adayı olan tüm Kırıkkaleli hemşerilerime başarılar diliyorum. Demokrasi, bir hizmet yarışıdır. Bu hizmet yarışında Allah yar ve yardımcıları olsun.  Bundan sonra da bir nefer olarak Kırıkkale’ye hizmete devam edeceğiz inşallah. Çünkü  Kırıkkale’yi seviyorum. Türkiye Yüzyılına yakışır bir hedefimizle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda dün nasıl isek bugünde öyle yolumuza devam edeceğiz. Allah (cc) kulunun hayrını murad eder, hakkımızda hayırlı olana inanır. Ona sığınır, Ona güveniriz.”

İlginizi Çekebilir

TANJU ÇOLAK KIRIKKALE'DE

İlginizi Çekebilir

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE MERKEZDE 2 GÜN ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

92023

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TOPLANTISI

KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

VALİ MEHMET MAKAS'TAN 15 TEMMUZ MESAJI

SIRADAKİ HABERLER