BETON YOL ÇALIŞMASINDA SONA GELİNDİ

  • Gündem
  • 11 Mayıs 2022
  • 09:58
BETON YOL ÇALIŞMASINDA SONA GELİNDİ

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu beton yol çalışmalarını yerinde inceledi. Sulakyurt İlçesine bağlı köy yollarındaki çalışmaları inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu burada ilgili birimlerden bilgiler aldı.

5 köy yolunu Sulakyurt ilçe merkezine bağlayan yolların çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu, yapılacak olan yollardan köy halkının önemli ölçüde istifade edeceğini belirtti. Ambardere, Ortaköy, Yağbasan, Deredüzü ve İmamoğlu Çeşmesi köylerini Sulakyurt İlçe Merkezine bağlayacak olan 11.4 Km’lik Grup yol çalışmalarının önemli ölçüde tamamlandığını belirten Vali Tekbıyıkoğlu’na ilçe halkı ve köy halkı tarafından teşekkür edildi.

Vatandaşlar, yapılan yollar sayesinde ilçe merkezine gidip gelmelerinin artık daha kolay olacağını dile getirdiler. Çalışmalara en çok ihtiyaç duyulacak köylerden başlandığının altını çizen Vali Tekbıyıkoğlu, sırasıyla tüm köy yollarının beton yollarla buluşacağını ifade etti. Yol çalışmalarının son durumunu beraberindeki heyetle yürüyerek inceleyen Vali Tekbıyıkoğlu’na, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, köy halkı ve ilgili personeller eşlik etti.  

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

73608

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER