BİZLER SORUNUN DEĞİL ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASIYIZ

  • Gündem
  • 11 Mart 2022
  • 06:08
BİZLER SORUNUN DEĞİL ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASIYIZ

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, “Güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak ülkemiz ve milletimizin faydası amacı ile yapılan her türlü hizmet ve faaliyette üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyor. Her konuda sorunun değil çözümün bir parçası olmayı amaçlıyoruz” dedi.

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, Cumhur İttifakı’nın bir parçası olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı görevine getirilen Av. Murat Abalı ve Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut’u makamında ziyaret etti. Gündeme dair konuların ele alındığı ziyarette birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekildi.

Başkan Akdoğan, Sağlık-Sen gerek ülke genelinde gerekse de ilimiz düzeyinde sorunun değil çözümün bir parçası olmayı amaçladığını söyleyerek, “Güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak ülkemiz ve milletimizin faydası amacı ile yapılan her türlü hizmet ve faaliyette üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyor. Her konuda sorunun değil çözümün bir parçası olmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda kamu ya da özel kurum kuruluşlarla işbirliği ve istişare içerisinde olarak katkı sağlamak çalışma ilkelerimiz arasında bulunmaktadır. Sağlık-Sen Şube Başkanlığı olarak Yönetim Kurulumuz, İş Yeri Temsilcilerimiz, Engelli ve Kadın Kolları Komisyonlarımız adına MHP İl Başkanı olarak görevlendirilen Sayın Av. Murat Abalı ve ekibine başarılar temenni ediyorum” şeklinde görüşlerini ifade etti. Akabinde ziyaretimiz karşılıklı memnuniyet ifadeleri ile sonlandırıldı. Başkan Akdoğan’a Şube Başkan Yardımcıları Okan Özsoy, Engelli Komisyon Başkanı Kudret Özçam ve İş Yeri Temsilcileri eşlik etti.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

10049

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TOPLANTISI

KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

VALİ MEHMET MAKAS'TAN 15 TEMMUZ MESAJI

SIRADAKİ HABERLER