Çakmaklı: ”Kimseye biat etmedik etmeyeceğiz de.”

  • Gündem
  • 18 Aralık 2022
  • 09:08
Çakmaklı: ”Kimseye biat etmedik etmeyeceğiz de.”

İYİ Parti Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı, İYİ Parti İl Başkanlığı kongresi için adaylığını açıkladı. Seçildiği takdirde kimseye adaylık sözü vermeyeceğini ifade eden Çakmaklı, “Hiçbir zaman kirli pazarlıklara girmedik” dedi.
LİYAKATLİ YÖNETİMLE TALİBİZ
2023 yılına yapılacak olan genel seçimlere hazırlanan İYİ Parti, önümüzdeki hafta Cumartesi günü Kırıkkale İl Başkanlığı kongresini gerçekleştirecek. 3’üncü olağan kongre için İYİ Parti Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı da başkanlık yarışında olacağını açıkladı. Yönetimi ve basın mensuplarıyla kahvaltıda buluşan Çakmaklı, “Allah nasip ederse önümüzdeki hafta 3. olağan kongremizde yeni, güçlü, dinamik ve liyakatli listemizle il yönetimine talibiz” dedi.
KONGREMİZİN ASLA KAYBEDENİ OLMAYACAK
Çakmaklı, “Bizim hedefimiz güçlü bir teşkilat yapısı ile partimizi ilimizde zirveye taşımaktır. Bizler buna inandık, azim ettik. Allah'ın izni ile de başaracağız. Şunda gayet eminiz yapılacak olan kongremizin asla kaybedeni olmayacaktır. Daima İYİ Partimiz kazanacaktır. Her kesimi kucaklayan, istişare zeminine dayalı teşkilat esaslı bir yol izleyeceğiz. Rabbim il yönetimini bizlere nasip ederse yapılacak olan genel ve yerel seçimlerde kiminle veya kimlerle kazanacaksak eğer onlara yürüyeceğiz.”
DÜRÜST, ADİL VE AHLAKLI BİR SİYASET
“Şimdiye kadar kimseye herhangi bir yere adaylık sözü vermedik bundan sonra da vermeyeceğiz. Hiç bir zaman kirli pazarlıklara girmedik. Bundan sonra da girmeyeceğiz. Bizim hedefimiz dürüst, adil ve ahlaklı bir siyaset. Bizim hedefimiz iyi ve temiz siyaset. Genel başkanımızdan aldığımız güçle kimseden emir almadık almayacağız da. Kimseye biat etmedik etmeyeceğiz de.”
BOZUK GİDEN DÜZENE DUR DİYECEĞİZ
“Emri milletimizden alacağız, biatı ise yalnızca Alemlerin Rabbi olan Yüce Allah'a edeceğiz. Değerli dava arkadaşlarım içinde bulunduğumuz sıkıntılı durum hepinizin malumudur. İnanın artık seçimlerden önce son siyasi çıkış Millet İttifakıdır. Dolayısı ile İYİ Parti'dir. Bozuk giden bu düzene hep birlikte dur diyeceğiz. İnşallah İYİ Partimizi iktidar yapacağız. Yapılacak olan kongremizin ilimize ve partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

80832

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER