CEBECİ ile YENİDEN

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde mevcut başkan Osman Cebeci tekrar seçilerek güven tazeledi.

  • Gündem
  • 22 Ocak 2023
  • 14:54
CEBECİ ile YENİDEN

GENEL KURULA BÜYÜK İLGİ 

Kırıkkale’de bir düğün salonunda yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ankara 2. Bölge Başkan Vekili Ahmet Ayda’nın divan başkanlığını yaptığı kongrenin üyeliklerini ise Halil Yenice ve Emrah Uysaler yaptı.  Kongrede, gündem maddeleri tek tek okunarak üyelerin oylamasına sunulup kabul edildikten sonra başkanlık seçimine geçildi. 

 

SİZLERİN DÜŞÜNCELERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR 

Tek liste halinde gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Osman Cebeci güven tazeleyerek, yeniden Başkanlık görevine seçildi. Genel kurul sonrası gazetemiz manşete değerlendirmelerde bulunan Cebeci, “Genel kurulun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi esnaf teşkilatımıza ve kooperatifimize yakışan bir genel kurul yaptık. Sizlerin düşünceleri bizim için çok önemlidir” 

 

SORUMLULUĞUMUZ OLDUĞUNU BİLİYORUM

‘Kırıkkale esnaf ve sanatkarları her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır’ diyen Başkan Cebeci, “Sorumluluğumuz var biliyorum. Bu sorumluluk duygusu içerisinde elimizden geleni yapacağız. En iyi şekilde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Kooperatif üyelerimizin teveccühü ile tekrar başkanlık görevine layık görüldüm. Yönetim kurulu üyelerimizle bu sorumluluğun bilincinde olup üyelerimize hizmet noktasında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Tekrardan tüm katılımcılara ve misafirlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

İŞTE YÖNETİM 

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ 

Osman Cebeci, Yunus Gümüşsoy, Murat Pehlivanlı, Orhan İbave Köksal Tonga. 

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ 

Murat Birdal, Alper Alpaslan, Can Ahmet Uyar, Savaş Olpakve Behsat Yerlikya. 

 

DENETİM KURULU ASİL 

Adnan Çatalok ve Faruk Işıkten. 

 

DENETİM KURULU YEDEK

Emrah Uysaler ve Serdal Ağırman.

İlginizi Çekebilir

ÖZTÜRK; KADIN PROGRAMLARI YASAKLANMALI YADA KALDIRILMALI

İlginizi Çekebilir

DEV ESER AÇILDI

İlginizi Çekebilir

TİRYAKİ HAYATINI KAYBETTİ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

89592

AKPARTİ'DE BAŞVURULAR SONA ERDİ

SUNGUR BAŞVURUSUNU YAPTI

HARUN ULUSOY MHP'DEN ADAY ADAYI

AKYÖN; BİZİMLE KIRIKKALE KAZANACAK

ŞANSAL'IN PARTİSİ BELLİ OLDU

YORULMAZ DA ADAY

SIRADAKİ HABERLER