İKİNCİ BETON SANTRALİ’NİN İHALESİ YAPILDI

  • Gündem
  • 16 Ocak 2022
  • 07:29
İKİNCİ BETON SANTRALİ’NİN İHALESİ YAPILDI

Kırıkkale İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, 2022 yılı içinde köy grup yollarında devam edecek beton yol çalışmaları için 4.000.000 TL ihale bedeli ile Keskin ilçesine kurulacak olan ek beton santrali ihalesinin gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde bulunan Beton Santrali ve Kilit Parke Üretim Tesisinin ikincisi Keskin ilçesine kurulacak. İl Özel İdaresine ait beton santrallerinin faaliyete geçmesi ile birlikte beton yol yapım kapasitesi de iki katına çıkartılmış olacak.

Konu ile ilgili bilgi veren İl Genel Meclisi Başkanı Murat Çaykara, “KÖYDES ödenekleri ile köylere hizmet götürmemizi sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yine ödeneklerin İlimize aktarılmasında önemli ölçüde katkı sağlayan TBMM Adalet Komisyonu Başkan Vekili Milletvekilimiz Sayın Ramazan Can'a, İl Başkanımız Sayın Mustafa Kaplan’a ve İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yapılan çalışmaların Keskin İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

43595

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER