İYİ PARTİ KIRIKKALE’Yİ DİNLİYOR

  • Gündem
  • 27 Haziran 2022
  • 07:49
İYİ PARTİ KIRIKKALE’Yİ DİNLİYOR

İYİ Parti Kırıkkale Teşkilatı yine önemli bir proje ve çalışmayla imza attı. Teşkilat üyeleri Kırıkkale’yi dolaşarak “Anlat Kırıkkale Projesi” isimli bir çalışma ile Kırıkkalelileri dinliyor.

ANLAT KIRIKKALE PROJESİ

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı kent genelinde bulunan vatandaşları tek tek ziyaret ederek “Anlat Kırıkkale Projesi” isimli bir çalışma ile Kırıkkalelileri dinliyor. Proje kapsamında partinin tüm teşkilatları Kırıkkale merkezi mahalle mahalle, ilçe ilçe, belde belde ve köy köy dolaşmaya başladı. Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ekipleri ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerde Kırıkkalelilerin sorun ve sıkıntıları ile talep ve önerileri not alınarak il teşkilatı ve ardından genel merkeze bildiriliyor.

GENÇLİK KOLLARI ZİYARETİ

Gençlik Kolları Teşkilatı önceki gün ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerle ilgili açıklamada, “Anlat Kırıkkale projesi kapsamında; Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Furkan Serhat Özen ve Gençlik Yönetim Kurulu Üyeleri Plevne Caddesinde esnaf ziyaretleri yaparak sıkıntılarını dinlediler. Sıkıntılar çok büyük esnaf sandık bekliyor” bilgisi verildi.

KADIN KOLLARI ZİYARETİ

Kadın Kolları Teşkilatı da aynı proje kapsamında ziyaretlerde bulundu ve “Bugün "Anlat Kırıkkale" projemiz kapsamında Sanayi Mahallemizdeydik. Bizi yaşadıkları ile anlayan, konuşmamıza dahi fırsat vermeyen hep anlatan, hep anlatan Sanayi Mahallemizin bilinçli insanlarına, özellikle genel başkanımıza özel selam gönderip mangal gibi yüreğinden öpüyorum diyen bey amcaya, ailesine, çalışmamızda yardımcı olan güzel gönüllü Ayfer Ayar ve Seyhan Ceylan arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. Çalışmadaki devamlılık, her güçlüğü yener” açıklaması yapıldı.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

88580

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER