KIRIKKALE’DEN İKİ MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ

  • Gündem
  • 27 Haziran 2022
  • 07:51
KIRIKKALE’DEN İKİ MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, önümüzdeki aylarda veya zamanında yapılacak olan seçimlere hazır olduklarını söyleyerek, “Kırıkkale’den iki milletvekilini kesinlikle çıkartıyoruz” dedi. 

HALKIN TERCİHİ İYİ PARTİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 81 ilin il başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda seçim hazırlıkları ön plana çıkarken, İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık da toplantıya katıldı. İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığının her türlü seçime hazır olduğunun altını çizen Başkan Altınışık, AK Parti’ye oy vermiş vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu İYİ Parti’ye oy vermeyi düşündüklerini söyledi.

AKŞENER’E KIRIKKALE ANLATILDI

İYİ Parti’nin önümüzdeki yapılacak olan seçimler hakkında bilgi veren Altınışık, “İYİ Parti teşkilatı olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Biz Kırıkkale’deki yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız çalışmalar hakkında Genel Başkanımızı bilgilendirdik. Özellikle üye sayımızda ki artışlara dikkat çektim. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde İYİ Parti’ye olan ilgiyi anlattım. Genel Başkanımız ise memnuniyetini ifade ederek, çalışmalarımızda başarılar diledi” diye konuştu.  

SÜREÇ UZAR İSE ÜÇ MİLLETVEKİLİ ÇIKARABİLİRİZ Kırıkkale’de iki milletvekilini kesin çıkaracaklarını dile getiren Altınışık, “Eğer çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edersek iki değil üç milletvekili çıkaracağımızı düşünüyorum. Vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu hatta AK Parti’ye oy vermiş vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu İYİ Parti’ye oy vermeyi düşündüklerini söylüyorlar. Biz bundan memnunuz. Seçim yakın zamanda olsa gününde de olsa İYİ Parti’nin bayrağını Kırıkkale’de dalgalandıracağız” dedi.  

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

72567

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER