MODALİFE MOBİLYA FİRMASINDAN EĞİTİME DESTEK

Millî Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi ile Modalife Mobilya firması arasında özel öğrencilerin yararına yeni bir proje daha hayata geçirildi.

  • Gündem
  • 03 Temmuz 2024
  • 11:05
MODALİFE MOBİLYA FİRMASINDAN EĞİTİME DESTEK

Millî Eğitim Müdürlüğü ile Modalife Mobilya firması arasında imzalanan protokol kapsamında Halk Eğitimi Merkezi Özel Yürekler Eğitim Merkezinde eğitim gören 80 özel öğrenciye 44 gün süreyle yemek hizmeti verilecek.
Millî Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi ile Modalife Mobilya firması arasında özel öğrencilerin yararına yeni bir proje daha hayata geçirildi. 
Modalife Mobilya firmasının destekleriyle Halk Eğitimi Merkezinin Özel Yürekler Merkezinde taşımalı eğitim kapsamında kurs gören 80 öğrenci öğle yemeği hizmeti için protokol hazırlandı.
Firmanın üretim mağazasında düzenlenen imza töreninde esasları belirlenen protokol, Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın ile Modalife Mobilya Firması Yönetim Kurulu Üyesi Halil Gökçe ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Süreyya Kılıç tarafından imzalanarak hayata geçirildi.
İmza töreninin ardından açıklama yapan Millî Eğitim Müdürü Aydın, “Hayata geçirilen proje sayesinde 2023-2024 eğitim öğretim yılı yaz döneminde özel öğrencilerimizin öğle yemekleri Modalife Mobilya tarafından karşılanacak. Eğitime vermiş oldukları bu önemli desteklerden dolayı Modalife Mobilya firması yetkililerine kurumum ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederim.” dedi.
Firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Halil Gökçe ise özel öğrencilere yemek desteği için Millî Eğitim Müdürlüğüne teklifte bulunduklarını belirterek, "Millî Eğitim Müdürlüğü gerekli işlemleri yürüterek ilgili protokolü hazırladılar. Geçen eğitim öğretim dönemi süresince öğrencilere yemek vermiştik. Şuanda da 80 özel öğrencimize yönelik yeni bir protokol imzaladık. Nasip olursa 2024-2025 eğitim öğretim döneminde de öğrencilerimize yemek desteğine devam edeceğiz.” diye konuştu.
İmza törenine, Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın ve Modalife Mobilya Firması Yönetim Kurulu Üyesi Halil Gökçe’nin yanı sıra şube müdürleri Ali Güder ve Nilgün Seçen ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Süreyya Kılıç da katıldı.

İlginizi Çekebilir

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

İlginizi Çekebilir

KAZAYA KARIŞAN GENÇ POLİS HAYATINI KAYBETTİ

İlginizi Çekebilir

YAHŞİHAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ 

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

24198

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

KIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN TOPLANTISI

KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

VALİ MEHMET MAKAS'TAN 15 TEMMUZ MESAJI

SIRADAKİ HABERLER