AK Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı oldu. Saygılı’ya adaylığı tebliğ edildi.
TEBLİĞ EDİLDİ
AK Parti’de uzun uğraşlar sonucu Saygılı yeninden belediye başkan adayı oldu. 10 yıldır Kırıkkale Belediye Başkanlığı görevini yürüten Saygılı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3.defa aday olarak gösterildi. Saygılı’ya adaylığı tebliğ edilirken yarın Ankara’da düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısına davet edildi.
MODALİFE MOBİLYA FİRMASINDAN EĞİTİME DESTEK
ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ