Saygılı: “ROKET-SAN şehrimizin aradığı ümitti”

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, AK Parti Kırıkkale İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Yapılan çalışmaları değerlendiren Saygılı, doğrudan ve dolaylı binlerce kişiye istihdam sağlayacak olan Roket-San için “Şehrimiz istihdamına yapılan büyük yatırım. Aradığımız ümitti, çok şükür muvaffak olduk” dedi.

  • Siyaset
  • 05 Ocak 2023
  • 17:02
Saygılı: “ROKET-SAN şehrimizin aradığı ümitti”

KURULUŞ İLKELERİMİZ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan başkanlığında düzenlenen AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısına Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı katılarak şehirde yaptıkları çalışmalar hakkında sunumda bulundu. Başkan Saygılı göreve geldiği günden bu güne yaptığı çalışmaların muhasebesini çıkardığı konuşmasında "Birlik ve beraberliğimizi AK Parti'nin ilkeleri doğrultusunda devam ediyoruz. AK Parti kurulduğu yıldan bu tarafa girdiği tüm seçimlerde anlının akıyla çıktı. 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde de inanıyorum ki ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları ve diğer tüm teşkilat üyelerimizle Kırıkkale’mizde yine rekor kıracaktır" dedi.

BU RAKAMLARA KOLAY KOLAY BİR DAHA ULAŞILMAZ
En önemli misyonlarının halka hizmet olduğunu söyleyen Başkan Saygılı “Göreve geldiğimiz günden bu tarafa milletimize, kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmeyi, haklarını savunmayı öncelikli tuttuk. Amacımız alacağımız Allah razı olsun sayılarını artırmak. Göreve geldiğimizde ilk olarak birikmiş olan Kırıkkale’nin bir tapu sorunu vardı. Biz bu tapu sorunu çözdük.  Şehrimiz alt yapısına önemli yatırımlar yaptık, göreve geldiğimizden bu tarafa 640 bin tonun üzerinde şehrimizde asflat alttık. Bir daha bu kadar büyük rakama ulaşabileceğini düşünmüyorum. Mahalle aralarımızın bir çoğunda andezit döşedik. Şehrimize yeni yürüyüş yolları kazandırdık, Bahçelievler, Yeni Mahalle Millet Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı bunlarda bazıları. Şehir kimliği oluşturmak için girişlerimizi düzenledik” ifadesini kullandı. 

MAHALLE KONAKLARI FABRİKA GİBİ OLDU
Başkan Saygılı “Bu yapılan yatırımların yanı sıra benim en büyük önem verdiğim Mahalle Konaklarımız. Burada bayanlarımız sosyalleşirken kendilerine yeni hedefler çizmeye başladılar. Geçtiğimiz yıl burada ürettiğimiz bebekleri ABD’ye satışını gerçekleştirdik Mahalle Konaklarımız bayanlarımız için birer fabrika gibi olmaya başladı. Burada yakın zamanda çocuklarımız için yeni eğitim alanları açacağız. Yine gençlik merkezimiz çocuklarımızın kendilerini evlerinde hissettikleri yer” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

61487

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER