VALİ TEKBIYIKOĞLU ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

  • Gündem
  • 08 Mart 2022
  • 06:28
VALİ TEKBIYIKOĞLU ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Devletimizin himayesi ve koruması altında bulunan çocukları ziyaret etti.  Çocuklarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinleyen Vali Tekbıyıkoğlu, “Bugün çocuklarımızın evlerine konuk olduk. Hepsi ayrı yetenekli, hepsi ayrı umut” dedi.  

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu eşi Arzu Tekbıyıkoğlu hanımefendi ile birlikte, ‘Bulut Çocuk Evi’ni ziyaret etti. Vali Tekbıyıkoğlu, çocuk evlerinde yürütülen çalışmalar ve burada kalan çocukların eğitim durumları hakkında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Yakup Yeşilırmak’tan bilgi aldı. Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Tekbıyıkoğlu ve eşi Hanımefendi, çocuklarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Konuklarına saz ile mini bir konser  veren çocukların, bu anlamlı ziyaretten duydukları sevinç ve heyecan ise gözlerinden okunuyordu. Ziyaretin sonunda eşi ile birlikte çocuklara çeşitli hediyeler veren Vali Tekbıyıkoğlu “ Bugün, Devletimizin himayesi ve koruması altında bulunan çocuklarımızın evlerine konuğu olduk. Hepsi ayrı yetenekli, hepsi ayrı umut ” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

83903

DEMİR " Aşkınan Çalışan Yorulmaz"

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN KIRIKKALELİLERE TEŞEKKÜR

KIRIKKALE'DE MİTİNG GİBİ TOPLU AÇILIŞ

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

PAZARCIK'TA RAMAZAN BAŞKA GÜZEL

HARÇLIKLAR DEPREMZEDE KARDEŞLERE

SIRADAKİ HABERLER