YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

  • Gündem
  • 08 Mayıs 2022
  • 07:42
YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, “Biz zaten ilçelerimiz ve köylerimizde her an sahadayız. Gezilmedik yer, sıkılmadık el bırakmayacağız. Yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz” dedi.

BAŞKAN İLÇE VE BELDE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜYOR

Kırıkkale’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren İYİ Partili İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, geçtiğimiz günlerde de belde ve ilçe ziyaretlerinde bulundu. Hacılar ve Çerikli Beldelerinin yanı sıra Bahşılı, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin ve Sulakyurt ilçelerini ziyaret eden Başkan Altınışık, burada ilçe başkanları ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek, halkın sorunlarını dinlediler.

HER GÜN ZAM HABERLERİ İLE UYANIYORUZ

Gittiği her yerde yoğun ile karşılanan Başkan Altınışık, gündeme dair açıklamalarda bulunarak, iktidara geldiklerinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe halkı her gün zam haberi ile uyandıklarını söyleyerek, “Ektiğimiz ekinden tutunda hayvanlara verdiğimiz yemlere kadar zam geldi. Gelir gideri karşılamaz oldu. Çaresizlikten daha doğrusu yokluktan ne yapacağımızı şaşırır olduk” diye dert yandılar.

MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR
Gittiği her yerde Genel Başkanları Meral Akşener’in selamını ileten İYİ Partili Altınışık ise, “Bizlerde sizleri çaresiz bırakmamak için gittiğimiz her yerde partimizi anlatır olduk. İYİ Parti’nin iktidara geldiğinde neler yapacağımızı sizlere anlatıyoruz. Allah’ın izni ile verdiğimiz sözleri tutarak sizleri rahat ettireceğiz. Bunun için gelin İYİ Parti çatısı altında buluşalım. Var olsun teşkilatımız. Var olsun başkanımız Meral Akşener, Koray Aydın. Az kaldı millet bizi çağırıyor” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

74215

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER