YAŞAM’A YENİ BİR HEKİM DAHA KATILDI

  • Gündem
  • 06 Ocak 2022
  • 12:37
YAŞAM’A YENİ BİR HEKİM DAHA KATILDI

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nin hekim kadrosuna yeni bir doktor daha katıldı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Sevinç Bayrak hastanede göreve başlarken, hasta kabulü de yapılıyor.

YENİ HEKİM GÖREVE BAŞLADI

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nin hekim kadrosuna yeni bir doktor daha katıldı. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Sevinç Bayrak hastanede göreve başlarken, hasta kabulü de yapılıyor. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında mezun olan Op. Dr. Sevinç Bayrak, uzmanlığını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2008-2013 yılları arasında tamamladı. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2014-2021 yılları arasında görev yapan Op. Dr. Bayrak, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde hasta kabul etmeye başladı.

BAŞARILI BİR HEKİM

Başarılı bir kariyere sahip olan Bayrak, Yaşam Hastanesi’nde göreve başlamış olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Hekim kadrosunu güçlendiren Yaşam Hastanesi yönetimi  yeni bir hekimle daha Kırıkkale’ye sağlık hizmeti sunmaktan dolayı gururlu olduğunu açıklayarak sağlık imkanları ve hekim kadrosuyla hastanenin güçlü bir ekibe sahip olduğuna dikkat çekti. KBB branşında tedavi almak isteyenlerin hastanenin iletişim kanalları veya yüz yüze başvuru yaparak faydalanabilecekleri belirtildi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

50531

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER