ASKON KIRIKKALE TROY’DA

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şubesi, kredi ve bankamatik kartlarında yerli ve milli olan Türkiye Ortak Ödeme Yöntemi’ne (TROY) geçilmesi çağrısı yaptı.

  • Ekonomi
  • 11 Kasım 2023
  • 10:54
ASKON KIRIKKALE TROY’DA

TEŞVİK EDİLMELİ 

ASKON Kırıkkale, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında TROY kullanımının teşvik edilerek desteklenmesi konusunu gündemine aldı. Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden üyeler, özellikle İsrail’in Gazze’de Müslümanlara, masum sivillere ve çocuklara karşı işlediği insanlık suçu karşısında, Türkiye’nin duruşuna destek olmak üzere yapılabilecekler üzerinde görüş alışverişinde bulundular. ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, üyelere yerli ve milli ortak ödeme yöntemi olan TROY’a destek önerisinde bulundu.

MİLLİ HASSASİYET 

Savaş Geyik “İsminden de anlaşılacağı gibi Türkiye'nin Ortak Ödeme Yöntemi olan TROY, her bireyin kolayca ulaşabileceği,  yerli ve milli alternatif olarak geliştirildi. Yurt içindeki tüm pos cihazlarında işlem yapabiliyor ve yurt dışında birçok ülkede aktif kullanıma açılmış durumda.Milli kalkınmanın güçlü adı ASKON, milletimizin hassasiyetlerini dikkate alan bir anlayışı temsil etmektedir. Son günlerde İsrail’in Müslüman ve masum Filistinlilere uyguladığı zalim tutumunun karışışında biz de üzerimizi yapmak zorundayız. Bu nedenle, millet olarak İsrail menşeili her türlü ürünü hayatımızdan çıkarmalı ve ekonomik gücümüzle üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz.TROY'a geçilmesi durumunda uluslararası bankacılık sisteminde kredi veya banka kartları üzerinden gerçekleştirilen her bir işlem için yabancı menşeili kuruluşlara belli oranlarda komisyonlar ödenmektedir. TROY bunun da önüne geçecektir. ASKON Kırıkkale Şubesi olarak bizler de tüm üyelerimiz başta olmak üzere üye firmalarımızda çalışanlarımızla birlikte TROY kartı kullanmak üzere harekete geçtik” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE'DEN DESTEK YOLA ÇIKTI

İlginizi Çekebilir

Erdoğan müjdeyi verdi! Delice otoyolu inşası başlıyor

İlginizi Çekebilir

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

64176

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER