Öztürk: “Her zaman halkımızın yanındayız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Av. Halil Öztürk, parti teşkilatıyla birlikte vatandaşların sorun ve taleplerini dinliyor. Bütçe görüşmelerinin bitimiyle yeniden sahaya inen Öztürk, Cumhur İttifakı’nın önemini vatandaşa anlatıyor.

  • Siyaset
  • 05 Ocak 2023
  • 16:42
Öztürk: “Her zaman halkımızın yanındayız”

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLİYOR 
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bütçe görüşmelerinin tamamlanmasıyla birlikte MHP Milletvekili Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av. Halil Öztürk, Kırıkkale’de ziyaretlerini sürdürmeye devam etti. Sivil toplum kuruluşları, kamu kurum il müdürleri ile vatandaşları cadde ve sokakta ziyaret eden Öztürk, esnaflar dahil her kesimin sorunlarını dinleyerek gerekli çözümün sağlanmasını sağlıyor.


CUMHUR İTTİFAKI ÖNEM TAŞIYOR 
Öztürk, TBMM ve MHP Genel Merkezindeki işlerinin haricindeki tüm vaktini Kırıkkale´de geçirdiğini söyledi. Sokak sokak esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiğini söyleyen Öztürk, “Bize destek sağlayan sağlamayan bütün hemşehrilerimize destek sağlamaya gayret gösteriyorum. Çünkü hepimiz bu topraklar üzerinde yaşıyor ve Kırıkkale için mücadele sergiliyoruz. Bizler geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte her zaman halkımızın yanındayız. Devlet ve millet bekası için sağladığımız Cumhur İttifakı, bunun en güzel ve belirgin örneğidir” dedi.

MİLLETİMİZ BİZE İNANIYOR, GÜVENİYOR 
Öztürk, “Cumhur İttifakını karalamak ve siyasi hesaplarla yaralamak için ittifak eden FETÖ, PKK ve diğer terör örgütleri; bunlara destek veren batılı ülkeler; bu batılı ülkelerden destek bekleyen muhalif partiler kadrajımıza girmektedir. Bunları da dışarıdan ABD’nin Doğu Akdeniz’den tehdidi, Yunanistan’ın silahlandırılması, Eş zamanlı ABD yığınağı, Yunanistan’ın tamamının ABD üssü yapılması, Kuşak ve Yol ile Türk Akım’ın hedef alınması, ABD Savunma Bakanı’nın, Karadeniz kışkırtma turu, ABD tarafından organize edilen, 10 büyükelçinin ortak açıklaması desteklemektedir.” 

MUHALEFET, ŞER ODAKLARININ YANINDA 
“Tüm bu şer odaklarına destek olarak muhalefetten de Siyasi cinayetler, KHK’lılara af kampanyası, FETÖ’cülere ve PKK’lılara umut verilmesi, Bürokratlara ‘emir dinlemeyin’ çağrısı, ‘HDP’yi meşru gösterme’ propagandası, Demirtaş’ın serbest bırakılması çıkışlarıyla Cumhur İttifakının bu millet odaklı gücünü karalama ve zor durumda bırakmaya çalışmaktadırlar” dedi.

İlginizi Çekebilir

Karma OSB’de elektrik sorunu çözülecek

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “Her zaman halkımızın yanındayız”

İlginizi Çekebilir

Uyuşturucu operasyonunda bir şüpheli tutuklandı

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

49595

HARUN ULUSOY "65 YAŞ ÜSTÜ VE ENGELLİLERE EVLERİNDE Kİ SU BEDAVA"

HACIBEY TOKİ MUHTAR ADAYI BOYTER; GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDECEĞİZ

PEKDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

AKYÖN MESAJ YAYINLADI

SAYGILI İLE DEVAM

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİMİ

SIRADAKİ HABERLER