VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

Ramazan bayramı münasebetiyle Vali Bülent Tekbıyıkoğlu yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaptı 

  • Gündem
  • 19 Nisan 2023
  • 15:35
VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

Ramazan bayramı münasebetiyle Vali Bülent Tekbıyıkoğlu yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaptı 

 

 

VALİ BÜLENT TEKBIYIKOĞLU’NUN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

 

Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar gönülleri birleştirir, dargınları barıştırır, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirir. Bizler Türk toplumu olarak bayramları özlemle bekler, özenle hazırlanır, en güzel şekilde geçirmeye gayret ederiz. Geçmişten günümüze bayramlar hepimizin yüzünü gülümseten, içimizi neşeyle dolduran günler olmuştur.

“Asrın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerden dolayı bu yıl Ramazan ayına burukluk içerisinde giriyoruz. Yaşadığımız deprem ve sel afetleriyle adeta mahzun olan gönüllerimiz, yüreklerimiz, Ramazan ayının bereketiyle, inşallah esenliğe kavuşacak. Tarifsiz acılar yaşadığımız, zor ve sıkıntılı günlerden geçtiğimiz şu günlerde Ramazan, bizlere inşallah sağlık ve huzur getirecektir.

Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı ve depremden etkilenen vatandaşlarımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederi, her türlü sıkıntıyı paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramının tüm insanlık için barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, değerli Kırıkkale’li hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tüm içtenliğimle kutlar, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

 

Bülent TEKBIYIKOĞLU

Kırıkkale Valisi

 

İlginizi Çekebilir

Güvenlik Şube Provokatörlere Geçit Vermiyor

İlginizi Çekebilir

HACILAR'DA BÜYÜK ZULÜM

İlginizi Çekebilir

DİYANET VAKFI’NDAN AÇIKLAMA; AYBİMAŞ Kamuoyunu Aldatıyor!

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

73695

DEMİR " Aşkınan Çalışan Yorulmaz"

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN KIRIKKALELİLERE TEŞEKKÜR

KIRIKKALE'DE MİTİNG GİBİ TOPLU AÇILIŞ

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

PAZARCIK'TA RAMAZAN BAŞKA GÜZEL

HARÇLIKLAR DEPREMZEDE KARDEŞLERE

SIRADAKİ HABERLER