AK PARTİ HEYETİ BAKAN MURAT KURUM’A ŞEHRİN TALEPLERİNİ İLETTi

  • Gündem
  • 27 Ocak 2022
  • 07:59
AK PARTİ HEYETİ BAKAN MURAT KURUM’A ŞEHRİN TALEPLERİNİ İLETTi

İlimiz yöneticileri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile görüşerek, Kırıkkale’nin taleplerini ilettiler.

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Kırıkkale’nin talep ve sorunlarını iletmek üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile görüştü. Bakan Kurum’u ziyaret eden heyet, özellikle kentsel dönüşüm noktasında Kırıkkale için yapılan çalışmaların ilerlemesi ve vatandaşların biran önce kentsel dönüşüm sorunlarının çözümü için Ankara’da sürekli temaslarda bulunuyorlar.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale'nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığını ilgilendiren konularını kapsamlı şekilde değerlendirdiklerini ve verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan ise “Şehrimize yapılması planlanan yatırımlar için taleplerde bulunduk. Kıymetli Bakanımıza şehrimize olan destekleri ve misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

53823

DEMİR " Aşkınan Çalışan Yorulmaz"

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN KIRIKKALELİLERE TEŞEKKÜR

KIRIKKALE'DE MİTİNG GİBİ TOPLU AÇILIŞ

VALİ TEKBIYIKOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI

PAZARCIK'TA RAMAZAN BAŞKA GÜZEL

HARÇLIKLAR DEPREMZEDE KARDEŞLERE

SIRADAKİ HABERLER