BAŞKAN SAYGILI’DAN ANNELERE SUCUK EKMEK

  • Gündem
  • 10 Mayıs 2022
  • 06:55
BAŞKAN SAYGILI’DAN ANNELERE SUCUK EKMEK

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Anneler Günü” nedeniyle düzenlenen etkinlikte yeni mesire alanında anneler ile bir araya geldi.

Anneler Günü sebebiyle Kırıkkale Belediyesi, anne ve anne adaylarına yönelik piknik düzenledi. Kırıkkale Belediyesi’nin yeni hizmete açtığı “Yeni Mesire Alanında” düzenlenen etkinliğe katılım yüksek oldu. Yetişmiş çam ağaçlarının altında gerçekleşen etkinlikte anne adayları ve anneler sohbet edip komşuluk ilişkilerini pekiştirdi. Çocuklar ise oyunlar oynadı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın da katıldığı etkinlikte annelere ikramlarda bulundu.

Hayata ayrı bir değer katan tüm annelerin 'Anneler Günü'nde tebrik eden Başkan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı "Cennet annelerimizin ayağının altındadır. Bizler için çok kıymetli değerlerdir. Bizleri yetiştiren hayata adayan, kendilerinden fedakarlıklar gösteren annelerimiz bizlerin olmazsa olmazıdır. Bugün bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Burada çok güzel, anlamlı ve coşkulu bir birliktelik var. Muazzam bir enerji kazandık annelerimiz sayesinde. Allah hepsinden razı olsun. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

81068

SİYERİ NEBİ MÜZESİ’NE BAYRAMDA ZİYARETÇİ AKINI

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE SPORDA ERCÜMEND COŞKUNDERE DÖNEMİ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa KAPLAN’dan bayram mesajı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İller İdaresi Genel Müdürlüğü

SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SIRADAKİ HABERLER