BAŞKAN KAPLAN’DAN ÇAT KAPI ZİYARET

  • Gündem
  • 20 Haziran 2022
  • 12:43
BAŞKAN KAPLAN’DAN ÇAT KAPI ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, Kırıkkale’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. “2023'e giden yolda olmamız gereken yerde sahadayız” diyen Kaplan, esnaf ve vatandaşlarla yakın temas kurarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletiyor.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, teşkilat çalışmalarının yanı sıra vatandaşlarla birebir buluşmak için ev ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bir yandan görüşme taleplerini geri çevirmemek için kabullerini sürdüren bir yandan teşkilat çalışmalarına iştirak eden Kaplan, ev ve esnaf ziyaretlerini de aksatmıyor. Program için gittiği bölgelerde çat kapı ev ziyaretleri yapan  Kaplan, hem vatandaşlarla yakın temas kuruyor hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip hükümetin eser ve hizmet politikasını anlatıyor.

Esnaflara da iş yerlerinde ziyaret edip gönül sofralarına misafir olan İl Başkanı Kaplan, “Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Hemşerilerimizin sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz. 2023'e giden yolda olmamız gereken yerde sahadayız. Esnaf ziyaretlerimiz devam ediyor. Milletimizin emrinde, milletimizin gönlüne talip olmaya devam ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE

We'll never share your email with anyone else.

79563

HARÇLIKLAR DEPREMZEDE KARDEŞLERE

2 BİN 243 DEPREMZEDE TEDAVİ EDİLDİ

PAZARCIK'DA HAYAT NORMALE DÖNÜYOR

Güvenlik Şube Provokatörlere Geçit Vermiyor

VALİ TEKBIYIKOĞLU “Kırıkkale halkının büyük desteğini gördük

KIRIKKALE'DEN DESTEK YOLA ÇIKTI

SIRADAKİ HABERLER